Firmy zajmujące się usuwaniem wyrobów zawierających azbest w Województwie Warmińsko - Mazurskim

Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego 86 firm posiada uprawnienia do prowadzenia prac polegających na usuwaniu wyrobów zawierających azbest. Poniżej przedstawiono listę podmiotów posiadających uprawnienia do prowadzenia prac polegających na usuwaniu wyrobów zawierających azbest, zgodnie z decyzją Marszałka Województwa Warmińsko - Mazurskiego:

POWIAT BARTOSZYCKI

  1. U.H.”SZYK-BUD” Usługi Blacharsko-Dekarskie Szymczak Krzysztof, ul. Spółdzielców 16, 11-200 Bartoszyce
  2. BUILD Wojciech Skrzypa, Woryny 73, 11-220 Górowo Iławeckie

 

POWIAT BRANIEWSKI

Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Rojewski, ul. Żeromskiego 6a/4, 14-500 Braniewo.

 

POWIAT DZIAŁDOWSKI

  1. Mariusz Jacek Kremski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „DACH-MAR”, ul. Robotnicza 16, 13-200 Działdowo
  2. Helena Danuta Tuńska, Usługi Ogólnobudowlane, Regeneracja Gaśnic „TOTAL”, ul. A. Grottgera 27, 13-200 Działdowo

 

POWIAT ELBLĄSKI

  1. Hurtownia Materiałów Budowlanych „JANEX” Zofia Marinow, ul. Kasprzaka 12, 82-300 Elbląg
  2. FACHDACH Usługi Blacharsko-Dekarskie Ogólnobudowlane Schab Janusz, ul. Ogrodowa 2/11, 14-400 Pasłęk
  3. „MAKFREZ” Marcin Ścieszko, ul. Karowa 25a/6, 82-300 Elbląg
  4. PARTNER SERWIS Sp. z o .o., ul. Stoczniowa 2, 82-300 Elbląg
  5. BEN-DACH Stanisław Benedykt Nowak, ul. Rzepakowa 19, 82-300 Elbląg

 

POWIAT EŁCKI

  1. Zakład Usługowo-Transportowo-Handlowy Bogusław Wisowaty, ul. Jagodowa 12, 19-300 Ełk
  2. Andrzej Czarniewski Firma Budowlano-Remontowa, ul. Juranda 1, 19-300 Ełk
  3. Zakład Remontowo-Budowlany Bogdan Sieredziński, Straduny, ul. Świerczewskiego 7, 19-300 Ełk
  4. Usługi Remontowo-Budowlane TOMDACH, Straduny, ul. Świerczewskiego 7, 19-300 Ełk
  5. „DOMBUD” Kierwiak Lech, ul. Książąt Mazowieckich 2, 19-300 Ełk

 

POWIAT GIŻYCKI

  1. Spółdzielnia Wielobranżowa „NIEGOCIN”, ul. Mazurska 3, 11-500 Giżycko
  2. Zakład Remontowo-Budowlany s. c. Robert Zbigniew Wołczek, ul. Świerczewskiego 10, 11-520 Ryn

 

POWIAT GOŁDAPSKI

  1. Zakład Ogólnobudowlany „DACH” Jarosław Dąbrowski, ul. Kościuszki 12/5 19-500 Gołdap
  2. Zakład Usług Budowlanych, Mirosław Wojtak & Mieczysław Ejsmond, ul. Paderewskiego 13/9, 19-500 Gołdap
  3. Kompleksowa Obsługa Nieruchomości Andrzej Ryrych, ul. Wojska Polskiego 24, 19-500 Gołdap

 

POWIAT IŁAWSKI

  1. „INSTALL-DROOB”, Zbigniew Dągowski, ul. Gdańska 6, 14-200 Iława
  2. REBUDOM Paweł Bolczak, Janiki Wielkie 32, 14-230 Zalewo
  3. „EFEKT” Materiały Budowlane Ireneusz Wędrychowski, ul. Mickiewicza 2A, 14-260 Lubawa
  4. Usługi ogólnobudowlane Pokrycia Dachowe Adam Jarząbek, ul. Gdańska 38/1, 14-260 Lubawa
  5. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o., ul. 29 Stycznia 16, 14-230 Zalewo
  6. Usługi Budowlane „DACH-BUD” Piotr Pasik, ul. Grunwaldzka 9/6, 14-200 Iława
  7. Firma Budowlana „REKOBUD” Stefan Tomczyk, ul. Os. Brzostowe 17/3, 14-240 Susz
  8. Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Andrzej Jarząbek, ul. Dworcowa 22/2, 14-260 Lubawa
  9. Firma Usługowo-Handlowa WARJA, Jarosław Wojna, ul. Sikorskiego 12E, 14-200 Iława

 

POWIAT KĘTRZYŃSKI

  1. Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Wójcik, ul. Ogrodowa 3/2, 11-400 Kętrzyn
  2. Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Lisek Andrzej, Czerniki 30, 11-400 Kętrzyn
  3. Zakład Rzemieślniczy Usług Blacharsko-Betoniarskich Czesław Siwek, ul. Moniuszki 4/1, 11-400 Kętrzyn
  4. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „EKO-DACH” mgr inż. Radosław Milewski, ul. Kaszubska 10/2, 11-400 Kętrzyn
  5. Zakład Remontowo-Budowlany Andrzej Milewski, ul. Łokietka 24/54, 11-400 Kętrzyn
  6. Zakład Rzemieślniczy Ogólno-Budowlany Marek Tomczak, ul. M. Curie Skłodowskiej 11/2, 11-400 Kętrzyn
  7. Zakład Dekarsko-Blacharski, Roboty Ogólnobudowlane Bogdan Miczajka ul. Skrajna 31, 11-400 Kętrzyn

 

POWIAT LIDZBARSKI

  1. Zakład Ogólnobudowlano-Wykończeniowy Adam Żąchocki, ul. Jeleńska 32/7, 13-230 Lidzbark Warmiński
  2. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „BUD-REM” Piotr Owsiany, ul. Warszawska 23/1, 11-100 Lidzbark Warmiński
  3. Zakład Remontowo-Budowlany Antoni Kosowski, ul. Szkolna 1, 11-100 Lidzbark Warmiński
  4. Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe „DOMEX” Jan Frydrych, ul. Piłsudskiego 17, 11-100 Lidzbark Warmiński
  5. Przedsiębiorstwo Budowlane „BETA” mgr inż. Dariusz Drozd, ul. Olsztyńska 15G, 11-100 Lidzbark Warmiński
  6. Zakład Usługowo-Remontowy „REMAL” Andrzej Liminowicz, ul. XXX Lecia PRL 20, 11-100 Lidzbark Warmiński
  7. Jan Stanisław Piotrowski Zakład Usługowo-Handlowo-Produkcyjny „JAN-DACH” Agencja Artystyczna „AS”, ul. Piłsudkiego 17, 11-100 Lidzbark Warmiński
  8. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „LECH-BUD” Sp. z o.o., ul. Piękna 3A 11-100 Lidzbark Warmiński

 

POWIAT MRĄGOWSKI

  1. Firma Dekarska Dariusz Robak, ul. Słowicza 14, 11-700 Mrągowo
  2. Zakład Blacharsko-Dekarski Zbigniew Dauda, Marcinko 139, 11-700 Mrągowo
  3. Junior BAŁD-BUD Rafał Bałdyga, ul. Nowogródzka 2B, 11-700 Mrągowo
  4. Przedsiębiorstwo Budowlane „Sandra II”, Popowo Salęckie127/3, 11-700 Mrągowo

 

POWIAT NIDZICKI

Firma Budowlana TRANSBUD Łukasz Izydorczyk, Kownatki 5B, 13-124 Kozłowo.

 

POWIAT NOWOMIEJSKI

  1. Zakład Budowlano-Stolarski Krzysztof Gurtatowski, Szafarnia 76, 13-306 Kurzętnik
  2. H.U. „POKRYCIA DACHOWE” Bożena Trzcińska, ul. Sienkiewicza 17A, 13-306 Kurzętnik
  3. Pokrycia Dachowe Piotr Zawacki, ul. Kolejowa 25, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

 

POWIAT OLECKI

  1. „BUD-REM” Budownictwo Ogólne Wynajem Maszyn i Urządzeń, Zalewska Grażyna, ul. Broniewskiego 8,19-400 Olecko
  1. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „ADRIAN” Adrian Marek, ul. Mazurska 8, 19-400 Olecko
  2. INTREX Zakład Instalacyjno-Remontowo-Budowlany Stanisław Korusiewicz, ul. Lipowa 2a, 19-404 Wieliczki
  3. Gospodarstwo Rolne Czesław i Grażyna Sawośko, Daniele 9, 19-420 Kowale Oleckie
  4. Firma Handlowo-Usługowa ARCZI Artur Zackiewicz, ul. Kajki 11/2, 19-400 Olecko
  5. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Tadeusz Krawczuk, ul. Kochanowskiego 8, 19-400 Olecko
  6. ZALMET Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ryszard Zalewski, ul. Warmińska 3, 19-400 Olecko
  7. CARBUD Dariusz Zalewski, ul. Słowackiego 34, 19-400 Olecko
  8. „ZIEM-BUD” Hubert Chmielewski, ul. Sienkiewicza 12, 19-400 Olecko

 

POWIAT OLSZTYŃSKI

  1. MARKO Marek Rakowski, ul. Kanta 18/29, 10-691 Olsztyn
  2. Usługi Ogólnobudowlane Marek Peczyński, ul. Słoneczna 43, 11-015 Olsztynek
  3. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe „POL-TROM” Nowak Mieczysław, Nowak Sławomir, Kaplityny 7, 11-010 Barczewo
  4. Kontenerowy Wywóz Odpadów, Wadąg 13, 10-373 Olsztyn
  5. FAL-BUD PLUS Lech Faliszewski, ul. Towarowa 15, 10-416 Olsztyn
  6. BUDAREX Dariusz Kania, Gryźliby 127, 11-034 Stawiguda
  7. Firma Usługowa POLJAR Rychta Jarosław, ul. Okrągła 53, 10-836 Olsztyn
  8. MAZBESTOS M. B. Stańczak, Ul. T. Kościuszki 34/11, 10-504 Olsztyn
  9. Usługi Budowlano-Instalacyjne Piotr Pachucki, ul. Sikorskiego 6, 11-300 Biskupiec
  10. Firma Usługowa MALBET Sp. z o.o., ul. Wilczyńskiego 2/6, 10-686 Olsztyn

 

POWIAT OSTRÓDZKI

  1. Zakład Ogólnobudowlany Eugeniusz Leszczyński, ul. B. Prusa 1D, 14-100 Ostróda
  2. „TRANSTOL” Sławomir Kalinowski, Wałdowo 7/1, 14-100 Ostróda
  3. Usługi Ogólnobudowlane Sławomir Gorzka, ul. Czarnieckiego 38a/2, 14-100 Ostróda
  4. Junior Produkcja Dystrybucja Kamil Żebrowski, ul. Kwiatowa 7A/2, 14-300 Morąg
  5. GEDBUD Grzegorz Ged ul. Pułaskiego 14/5, 14-300 Morąg
  6. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa „MATBUD” Pośrednictwo finansowe. Janusz Węgrzynowski, ul. Parkowa 4/3, 14-106 Szyldak
  7. Firma Usługowo-Handlowa „JURKOWSKI” Paweł Jurkowski, ul. Zamkowa 26A, 14-300 Morąg
  8. Firma Budowlana „PERFECT DOM” Paweł Marchlewski, Jurecki Młyn 3/3, 14-300 Morąg
  9. Olgierd Leszczyński 3R SERWIS, ul. 21 Stycznia 31/2, 14-100 Ostróda

 

POWIAT PISKI

  1. P.H.U. „Markowe Dachy” Marek Kryszajtys, ul. Pogodna 4, 12-200 Pisz
  2. Usługi Remontowo Budowlane Karpiński Wojciech, Wąglik 7B, 12-200 Pisz
  3. Piotr Makuła MAK-DEK, ul. Klimentowskiego 15/33, 12-200 Pisz

 

POWIAT SZCZYCIEŃSKI

  1. ELDOM Marian Kozon, ul. Lemany 19/I/4, 12-100 Szczytno
  2. Usługi Ogólnobudowlane Blacharstwo-Dekarstwo Zbigniew Pietrzak, ul. Gdańska 14A, 12-100 Szczytno
  3. Waldemar Siciak Firma Handlowo-Usługowa OKNO-DACH, ul. 1 Maja 23/7, 12-100 Szczytno.

 

Źródło: https://bazaazbestowa.gov.pl/pl/

Script logo